Altındağ Bosch Servisi

ALTINDAĞ BOSCH SERVİSİ

Altındağ Bosch Servisi başkent Ankara da başarılı ve çalışkan firma olarak ismini altın harflerle yazdırmayı başarmış ve bu ünvanı daimi kılmak için var gücü ile işlemlerine davam etmiştir. Dünya çapında tanına ve sevilen Bosch markası ülkemizde de yaygın olarak kullanılmakta ve geniş kitlelere ulaşmaktadır. Kombi çeşitleri başta olmak üzere şofben modelleri, beyaz eşya, klima gibi modelleri iel her bütceye ve alım gücüne uygun üretimler yapmaktadır. Yüzyılı aşkın olarak sürdürülen bu üretimler sayesinde abartısız olarak söyleyebiliriz ki her evde her iş yerinde kendine yer bulmuştur. Bosch markası kaltesini ispatlamış, müşteri güvenini kazanmış böylelikle de adı sıkca anılır olmuştur.

Altındağ bölgesi ankara ilinin kozmopolit ilçelerindendir, nüfusu oldukca yoğundur. Semt sakinleri hareketli yaşamlarının içinde hayatlarını kolaylaştıracak ürünlere ihtiyacını karşılayacak şekilde yer vermiştir. Buzdolabı olmadan, çamaşır makinesi kullanılmadan, bulaşık makinesine hayatımızda yer vermeden konfor sağlamamız imkansızdır. Aynı şekilde Bosch kombi cihazları ev ve iş yerlerimizde ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan en önemli cihazlardır. Klima ise yaz aylarının olmazsa olmazıdır. Altındağ bosch servisi tüm bü bahsi geçen cihazların temizlik, tamir ve bakımını büyük bir ustalıkla gerçekleştirmektedir. Altındağ bölgesini karış karış tanıyan teknisyenlerimiz acil çağrı kayıtlarınıza yıldırım hızı ile cevap vererek adresinize ulaşmaktadır.

Bosch servis ağı sadece Altındağ ilçemizde değil, tüm ankara da gayet başarılı bir şekilde oluşmuştur. Üretimden sonraki aşama olan servis işlemleri Altındağ bosch servisi çatısı altında gayet hızlı bir şekilde işlemektedir. Ürün orjinalliğini korumak adına her işlemimizde mutlaka ve mutlaka orjinal parça kullanmaktayız. Böyle olunca da kaliteli yapıya bir zarar vermemekte ve ilk günkü sağlamlığına kavuşturmaktayız. Bosch klima ünitelerinizin bakım, tamir, montaj, yedek parça, gaz dolumu, borulama, ve yer değişimi işleri için de sadece klima işleriniz için görevlendirilmiş profesyonel ekiplerimle hizmetinizdeyiz. 495 59 30 numaralı müşteri ilşkileri hattımız 24 saat emrinizdedir. Lütfen dilediğiniz an arayıp, servis kaydı oluşturunuz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!