Çayyolu Bosch Servisi

ÇAYYOLU BOSCH SERVİSİ

Çayyolu Bosch Servisi olarak misyonumuz Bosch kullanıcısı olan müşterilerimize mükemmel servis hizmet deneyimi yaşatmaktır. Bosch kombi kullanıcısı iseniz veya bosch hermatik şofben sahibiyseniz ve bu ürünlerle ilgili kullanım zorluğu yaşıyorsanız hiç paniklemeyin. Tam kadro olarak günün 24 saati emrinizdeyiz. Üstelik klima ile ilgili problemleriniz için de etkili servis hizmeti sunmaktayız. Çayyolu bölgesinde Bosch beyaz eşyalarınızla ilgili tamiratlarınızda uzman ekiplerimizle yanınızdayız

Bosch markası dünya çapında tanınan, sevilen ve abartısız her ev ve iş yerinde severek kullanılan bir markadır. Zengin ürün yelpazesi satış grafiklerinin zirve yapmasını sağlamaktadır. Tabi durum böyle olunca da satış sonrası iyi bir servis organizasyonuna ihtiyaç vardır. Bu noktada tartışmasız olarak Ankara bölgesinin en yaygın, en fazla ekiple çalışan firması olduğumuzu söyleyebiliriz. Çayyolu Bosch Servisi ihtiyacın üzerinde ekip kurarak hesapta olmayan durumlarda da acil müdahalede bulunmak için hazırlıklı davranmıştır.

Çayyolu Bosch Servisi kombi bakım işlemleri başta olmak üzere sıcak su üretmeyen şofben, soğutmayan klima ve diğer ürünleriniz için her daim görev başındadır ve çalışmalarını gayet başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. 0312 434 00 74 numaralı hattımız 24 saat açıktır. Dilediğiniz her an arayabilir, şikayetlerinizi görevli personellerimize iletebilirsiniz.  Unutmayın; saat gibi çalışmasını istediğiniz Bosch markalı ürünlerinizin periyodik bakım zamanı geldiğinde mutlaka servis merkezimizle irtibata geçerek ilgili personel görevlendirilmesiniz isteyiniz. Bu işlem rahat bir dönem geçirmenizin anahtarıdır.

Sizlerden aldığımız destekle Çayyolu bölgesinde Bosch servisi olarak adımızı geniş kitlelere duyurmayı başardık, yaptığımız her işlemde ne kadar başarılı olduğumuzu tüm bölge halkına ispatladık. Bizimle çalışmak ve engin tecrübelerimizden faydalanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Servis kaydı oluşturmak için de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere hizmet etmek bizim için mutluluk kaynağıdır. Çayyolu Bosch Servisi güleryüzlü teknik ekileri ile başarılı işlere imza atmayaı her zaman sürdürecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!